تاریخچه شرکت

فعالیت خود را از سال 1368 با گروهی مجرب و متخصص و متعهد در ضمینه اکتشاف ، استخراج وبهره برداری از معادن وهمچنین فرآوری ، دانه بندی و توليد وتهيه پودرهای میکرونیزه ازکانیهای غیرفلزی آغازنموده وسابقه درخشانی درت‍أمین مواداولیه صنایع داخل وخارج کشورداشته است.

اين گروه باتکیه بر دانش و نوع آوری اعضاء ، همت وتلاش مستمر مجموعه و با در اختيار .داشتن ماشين آلات ودستگاههای مدرن به گروهی با تواناییهای بالا وقابلیت های فراوان تبدیل گردیده است.

سیاست داخلی این مجموعه که مبتنی برتوليد و بهینه سازی مواد معدنی و گسترش محصولات وایجاد فرصت شغلی و در صدر آنها .رضایت مشتری میباشد با تولید محصولات مرغوب معدنی درهربعد واندازه وخدمات .متنوع تحقق یافته است.

هدف ازتشکیل این مجموعه شناسایی و بهره برداری از معادن غنی وسرمایه گذاری درآن وتبدیل مواد معدنی .به محصولات درجه یک مصرفی در صنایع وگسترش این مهم به سایرکانیها میباشد.

تولیدات و محصولات مرغوب و متنوع این مجموعه که در بسته بندی های مختلف ارائه میگردد مطابق سلیقه و نیازشما ست وانعطاف پذيری در توليد و عرضه محصول در كنارناوگان حمل ونقل این گروه ، باعث تسریع در حمل وسرعت بخشیدن به رفع نیازشما و سرآخر جلب رضايت شما در يك همكاری خوب ورضايت بخش خواهد بود.